מדדים לבחינת הריהוט – כללי

עתה משהחלטתם כיצד תתקבלנה ההחלטות ובאחריות מי, רצוי כי תגדירו מדדים לבחינת הריהוט ולהשוואה בין היצרנים השונים.

ואולם טרם התייחסות למדדים עצמם מתבקש להקדים מספר הערות :

כלכלה נכונה :ישנם אנשים אשר עבורם משמעות צמד המילים `כלכה נכונה` פירושו להוציא כמה שפחות כסף. אם גם אתם נמנים על קבוצה זו, אזי אתם יכולים לדלג על דירוג היצרנים ולהתמקד בחברות המייצרות מוצרים זולים ובד"כ ברמה ובאיכות נמוכים יותר. ראוי לקחת בחשבון כי קניית ספסלים באיכות ירודה תביא לכך כי תאלצו לחזור על תהליך הרכישה הרבה יותר מוקדם מאשר צפיתם.
עבור אחרים, `כלכלה נכונה` משמעותה קבלת האיכות הטובה ביותר עבור הכסף שהם מוציאים, או במילים אחרות הם רוצים "ערך" גבוה ביחס להשקעתם. במקרה זה מחיר קניית המוצר יהיה רק שיקול אחד מני רבים בתהליך בחירת ההצעה המועדפת.
חשוב לזכור – קניית ריהוט לבית הכנסת דומה במהותה לכל רכישה אחרת. תוכלו למצוא היצע רחב של מוצרים, וברמות איכות שונות.
כלל ידוע הוא כי "אין ארוחות חינם" – ובסופו של דבר, ערך המוצר אותו תקבלו יהיה בהתאם לסכום הכסף ששילמתם עבורו.

בשלב קבלת הצעת המחיר, עליכם לוודא כי ההצעות כולן אכן מתייחסות לאותו המפרט. יש לבחון ולהשוות את הפרטים המרכיבים את המפרט המוצע לכם: דגם הספסל, צורת הרגל החיצונית של הספסל, תוכנית הצבת הספסלים, מספר מקומות הישיבה, סוג בד הריפוד, עמידה בתקני איכות ובטיחות כגון עיכוב בעירה, אביזרים נלווים וכו` הינם גורמים קריטיים ביצירת ערך גבוה לרכישה שתבצעו.
באם הצעת המחיר של אחת החברות זולה באופן ניכר מההצעות האחרות, ראוי כי תשוו את הפרטים ותוודאו שאכן המפרטים זהים.

על מנת להתייחס למדד האיכות בכובד הראש הראוי, תצטרכו להתמודד ולברר מידע מקצועי רב. סוגיות כגון מקור חומרי הגלם, תהליכי וטכנולוגיית הייצור, חומרי גימור, שיטות הרכבת המוצר ועוד, הינם מקצת מהגורמים המהותיים המשפיעים על השגת האיכות הנדרשת.
יהיה זה מועיל ונבון לרכוש הבנה בסיסית בסוגיות הרלוונטיות, ובכך להבין ולסווג טוב יותר את המידע שתקבלו.
בקשו להיפגש עם איש מכירות מקצועי ואמין, אשר תחושו אמון ובטחון בו וביצרן אותו הוא מייצג. איש זה הינו גורם מפתח האמור לסייע בידכם ולהציג בפניכם את כל החומר הרלוונטי לתהליך.

מדדים לבחינת הריהוטלאחר הקדמה זו, אנו מציעים חמישה מדדים שיסיעו בידיכם להשוות ההצעות שקיבלתם מהיצרנים השונים:

איכות המוצר
מראו החיצוני
נוחות השימוש במוצר
מחירו של המוצר
אמינות השרות הניתן ע"י היצרן וזמינותו לאורך שנים

בהמשך המדריך הרחבנו והוספנו אינפורמציה, אשר תסייע לכם להבין מה עומד מאחרי המונחים "איכות", "נוחות" וכו`.

רגע לפני שתדרגו המדדים מזה החשוב ביותר לכם ביותר עד לזה החשוב פחות, נכון להזכיר פעם נוספת את כובד משקלה של ההחלטה אשר אתם עתידים לקבל. הריהוט אותו אתם עתידים לרכוש ישרת את מתפללי בית הכנסת שנים ארוכות מאד.
גורם המחיר – הנתפס לעיתים כקריטריון הראשון במעלה – מקבל פרופורציות שונות לחלוטין כאשר מביטים קדימה ומביאים בחשבון את אורך התקופה בה עתיד הריהוט לשמש את מתפללי בית הכנסת. תנו דעתכם לעניין זה ושיקלו הדרוג במבט רחב ומפוכח .

מדים לבחינת הריהוט כללי

פוסטים נוספים

שחזור בית הכנסת פורסט היל על ידי רהיטי לביא

שחזור בית הכנסת פורסט היל

לראשונה בהיסטוריה, לביא שחזרה בית כנסת שנחרב בשואה. לאחרונה, סיימנו בלביא פרויקט גדול ומרגש במיוחד. 77 שנים לאחר שבית הכנסת של קהילת יאזלו בפולין נחרב ע"י

קרא עוד »
מערכת ישיבה קלאסית

מערכת ישיבה קלאסית

מחלקת מערכות הישיבה של לביא מציעה מגוון רחב של כסאות, מושבים וספסלי ישיבה מעוצבים וייחודיים.אנשי המקצוע והאמנים שלנו מביאים עמם שנים ארוכות של ניסיון והיכרות

קרא עוד »
0

השאירו פרטים ונחזור אליכם לקביעת פגישה חינם!

רוצה שנחזור אליך?

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן